Propecia 1 mg – kup lek na łysienie online

Utrata włosów u mężczyzn prawie zawsze jest wynikiem łysienia androgenowego. Finasteride (Finasteryd) 1 mg jest lekiem zatwierdzonym przez FDA do leczenia wypadania włosów. Jest skuteczny prawie u wszystkich mężczyzn, jeśli jest przyjmowany regularnie przez kilka miesięcy. Możesz kupić Finasteryd w certyfikowanej aptece online za 220 zł (cena za 90-dniową kurację). CeApteka – to serwis, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Co to jest Finasteryd?

Finasteryd 1 mg jest zatwierdzonym lekiem na wypadanie włosów u mężczyzn. Medycznym terminem choroby jest łysienie androgenowe. Finasteryd jest bardziej skuteczny niż inne leki stosowane w leczeniu łysienia, które można kupić bez recepty. Propecia daje klinicznie udowodnioną szansę na zachowanie każdego włoska, które masz dzisiaj. I jest to bardzo ważne.

Finasteryd również jest dostępny w dawce 5 mg, ale dawka 5 mg nie jest zatwierdzona przez FDA do leczenia łysienia. Zalecamy stosowanie tylko dawki 1 mg. 

Jak działa Finasteryd

Finasteryd zatrzymuje wypadanie włosów poprzez zmniejszenie poziomu dihydrotestosteronu (DHT) w organizmie. Jest to hormon odpowiedzialny za przerzedzenie mieszków włosowych i łysienie typu męskiego. Zmniejszenie ilości DHT prowadzi do zwiększenia wzrostu i spowolnienia utraty włosów.

Czy mogę kupić Finasteryd online?

Tak. Możesz kupić Finasteryd 1 mg w aptece online. Po złożeniu zamówienia nasi kurierzy dostarczą Finasteryd bezpośrednio do Twoich drzwi.

Cena Finasteryd 1 mg

To kolejny powód, aby kupić Propecia online w Polsce. Przebieg leczenia na 1 miesiąc (30 tabletek) będzie kosztować tylko 167 zł. Jedna tabletka dziennie jest atrakcyjną opcją dla wielu mężczyzn, którzy tracą włosy.

Jaka jest różnica między Propecia i Finasteryd

Merck and Co., Inc produkuje wersję Finasteryd 1 mg o nazwie Propecia. Propecia jest znakiem towarowym. Cena Propecia jest bardzo wysoka.

Dobrą wiadomością jest to, że Generyk Finasteryd 1 mg jest również zatwierdzony przez FDA do leczenia wypadania włosów u mężczyzn. Działa dokładnie w ten sam sposób, ale jest dostępny po niższej cenie. Oba leki są równie skuteczne. Możesz kupić Finasteryd bez recepty od firmy Teva.

Jak stosować Finasteryd 1 mg

Używaj jednej tabletki każdego dnia w tym samym czasie (na przykład przed snem lub po śniadaniu). Możesz wziąć Finasteryd z jedzeniem lub bez. Przebieg leczenia może trwać do 12 miesięcy w celu uzyskania pełnego efektu. Jeśli przestaniesz przyjmować, wypadanie włosów będzie kontynuowane. Możesz również stracić włosy, które pojawiły się podczas leczenia.  

Czy Finasteryd działa?

Czy Propecia działa? Odpowiedź brzmi: tak. Tak, jak w przypadku wszystkich leków, nie pomaga jednak to wszystkim. Finasteryd zatrzymuje wypadanie włosów u 2/3 pacjentów. Jeśli przestaniesz go brać, przestanie działać.

Nie oczekuj wyników po 3 miesiącach. Wymaga to czasu, ponieważ każdy cykl wzrostu włosów trwa kilka miesięcy. Potem spokój. Potem kolejny cykl wzrostu. Jeśli nie pomijasz przyjmowania Finasteryd, utrata włosów zatrzyma się po ok. 4 miesiącach. Niektórzy mężczyźni zauważają efekt dopiero po 12 miesiącach.

Działania niepożądane

Finasteryd 1 mg jest zwykle bezpieczny, ale może powodować poważne działania niepożądane. Działania niepożądane obejmują: reakcję alergiczną, raka piersi, dysfunkcję seksualną i raka prostaty. 

1,5% pacjentów może doświadczać problemów z funkcjami seksualnymi (zaburzenia erekcji, zmniejszone libido, zaburzenia wytrysku i zmniejszona liczba plemników). Większość pacjentów twierdzi, że wszelkie problemy z funkcjami seksualnymi ustępują po zaprzestaniu przyjmowania finasterydu. 

Przeczytaj ulotkę informacyjną pacjenta, która jest dostarczana wraz z lekiem, aby uzyskać pełną listę działań niepożądanych i ostrzeżeń. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *